Menu

Zamiennik Oki B401dn czarny dużej pojemności toner

  • Czarny Toner do Oki B401dn (duże foto)

Opis

Kompatybilny, nowy zamiennik do Oki B401dn Druk może być tańszy w porównaniu z wkładem producenta. Dużej wydajności toner zapewnia idealny… czytaj więcej

Cena

69.11  brutto

Ilość

- +

Suma

69.11  brutto

0 ocena

- +

Opis

Kompatybilny, nowy zamiennik do Oki B401dn

Druk może być tańszy w porównaniu z wkładem producenta. Dużej wydajności toner zapewnia idealny wydruk. Druk czysty bez szarzenia i brudzenia.

Ilość - 1 sztuka

Kupując drukarkę Oki i chcąc cieszyć z jej użytkowania, a zwłaszcza tanich kosztów eksploatacji, każdy z nas powinien zwrócić uwagę na ceny tonerów, ewentualnie na dostępność zamiennika Oki. Bowiem zakup nowego wkładu przewyższa cenę nowego urządzenia. Można zastanowić czy działanie producentów jest celowe? Czy toner naprawdę jest tak skomplikowany, że jego cena musi być naprawdę aż tak duża? Ceny kaset do urządzeń są podstawą zakupu urządzenia do domu, czy biura. Upowszechniły znacznie tańsze wkłady alternatywne. Wytworzony przez całkowicie niezależnych od producenta Oki wytwórców, mają dobre właściwości użytkowe i niską ceną zakupu. Wydajność taka kaset producenta, jakość może nie dorównuje, ale wystarczająca dla potrzeb domowych i biurowych i niezbyt skomplikowanych grafik. W aspekcie produkcji zamienników do Oki i urządzeń wielofunkcyjnych awaryjność niewielka, dodatkowo otrzymujemy wsparcie i gwarancję na produkt.

Produkt zastosujesz w modelach:

Oki B401d

Oki MB441

Oki MB441dn

Oki MB451

Oki MB451dn

Oki MB451w

Oki MB451dnw

Dodatkowe informacje

Waga
1 kg