Menu

Kompatybilny czarny toner do użycia w Oki B401dn

  • Czarny Toner do Oki B401dn (duże photo)

Oki B401DN Czarny Toner – Kompatybilny Zamiennik – Szacowana Wydajność 2,500 stron @ 5%

Komponent numer #: Oki 44992402

Ilość

- +

Cena

82.38 

- +

Opis

Oki B401dn toner

Druk dokumentów może być tańszy w porównaniu z wkładem producenta. Dużej wydajności, został w pełni przetestowany. Druk czysty bez szarzenia i brudzenia.

Oki B401dn Czarny Wysoko Wydajny Toner Specyfikacja i Szczegóły:

Originalny Nr/Kompatybilny : Zamiennik
Kartek wydajność : Szacowana 2,500 stron @ 5%
Kolor : Czarny
Stan : Nowy
Maszyny sekcja : Toner

Znacznie tańszy wydruk w porównaniu z wkładem producenta. Dużej wydajności, zapewnia idealny wydruk. Druk czysty bez szarzenia i brudzenia.

Kupując drukarkę Oki B401dn i chcąc cieszyć z jej użytkowania, a zwłaszcza tanich kosztów eksploatacji, każdy z nas powinien zwrócić uwagę na ceny tonerów, ewentualnie na dostępność wkładów nie producenta. Bowiem zakup nowego wkładu przewyższa cenę nowego urządzenia. Można zastanowić czy działanie producentów jest celowe? Czy toner naprawdę jest tak złożony, że jego cena musi być naprawdę aż tak duża? Ceny kaset do urządzeń są podstawą zakupu urządzenia do domu, czy biura. Upowszechniły znacznie wkłady alternatywne. Wytworzony przez całkowicie niezależnych od producenta Oki wytwórców, mają dobre właściwości użytkowe i niską ceną zakupu. Wydajność taka kaset producenta, jakość może nie dorównuje, ale wystarczająca do domu i biura. W aspekcie produkcji od wielu lat awaryjność niewielka, dodatkowo wsparcie i gwarancję na Oki B401dn toner

Pasuje również do tych modeli:

Oki B401d

Oki MB441

Oki MB441dn

Oki MB451

Oki MB451dn

Oki MB451w

Oki MB451dnw