Menu

Zamiennik Oki MB441 czarny wysoko wydajny toner

  • Czarny toner do Oki MB441 (duże foto)

Opis

Kompatybilny, nowy zamiennik do Oki MB441 Drukowanie dokumentów może być tańsze w porównaniu z wkładem producenta. Dużej wydajności toner został… czytaj więcej

Cena

69.15  brutto

Ilość

- +

Suma

69.15  brutto

0 ocena

- +

Opis

Kompatybilny, nowy zamiennik do Oki MB441

Drukowanie dokumentów może być tańsze w porównaniu z wkładem producenta. Dużej wydajności toner został w pełni przetestowany i zapewnia doskonały wydruk. Druk czysty bez szarzenia i brudzenia.

Ilość w opakowaniu - 1 sztuka

Kupując drukarkę Oki MB441 i chcąc się cieszyć z jej użytkowania, a zwłaszcza tanich kosztów eksploatacji, każdy z nas powinien zwrócić uwagę na znaczne ceny tonerów, ewentualnie na dostępność zamienniki Oki. Okazuje się bowiem często iż zakup nowego wkładu przewyższa cenę nowego urządzenia. Można się zastanowić czy działanie producentów jest celowe? Czy toner naprawdę jest elementem tak skomplikowanym, że jego cena musi być naprawdę aż tak wysoka? Z tego też powodu ceny kaset do urządzeń stały się podstawą zakupu urządzenia do domu, czy biura. Upowszechniły się znacznie tańsze wkłady kompatybilne. Wyprodukowane przez całkowicie niezależnych od producenta Oki wytwórców, mają dobre właściwości użytkowe i niską ceną zakupu. Wydajność zbliżona jest do kaset producenta, jakość może nie dorównuje, ale wystarczająca dla potrzeb domowych i biurowych, druku tekstów i niezbyt skomplikowanych grafik. W aspekcie zaawansowanej już technologii produkcji zamienników do Oki MB441 oraz urządzeń wielofunkcyjnych awaryjność jest niewielka, dodatkowo otrzymujemy pełne wsparcie gwarancyjne na produkt.

Produkt zastosujesz w modelach:

Oki B401d

Oki B401dn

Oki MB441dn

Oki MB451

Oki MB451dn

Oki MB451w

Oki MB451dnw

Dodatkowe informacje

Waga
1 kg