Menu

Oki B401dn toner

Oki B401dn laserowa drukarka dla niedużych grup lub domowa. Jakość druku zdecydowanie powyżej średniej.

To B401dn laserowe urządzenie drukuje czarno w formacie A4. Posiada interfejs sieciowy, Oki B401dn może pracować z powodzeniem w sieci, więc obsłuży stanowiska nawet w różnych pomieszczeniach. Komunikacja przebiega bez zakłóceń i łatwa do konfiguracji. Praca indywidualna z komputerem PC przez złącze USB.

Urządzenie zamknięte w kształcie sześciennej bryły i ma uniwersalną zwartą budowę, która pozwala załadować do 250 arkuszy papieru, mniejszą ilość kopert i innych materiałów o większej gramaturze do zadruku.

Oki B401dn pozwala generować dobrą jakość wydruku przy zastosowaniu większości dostępnych nośników. Drukarka prawidłowo odtwarza drobne elementy w czerni, można powiedzieć iż wydruk bardzo przekonywujący. Ogólnie rzecz biorąc, Oki B401dn toner drukuje elementy czerni z nieznacznym przejaśnieniem, a zużycie stosunkowo nieduże.

Prędkość dochodzi do 30 stron. W czystym druku tekstowym czarno-biała drukarka laserowa osiąga prawie tę wartość podaną w specyfikacji urządzenia. Z pliku Acrobat z tekstów, obrazów i grafik Oki B401dn bardzo wydajne – 27 wydruków. Pierwsza kartka drukowana w czasie 7,5 sekundy. Wyraźny i intensywny druk generuje toner, wytwarzany w procesie chemicznym

Zużywa 11 watów w gotowości do druku. W oszczędzaniu prądu, zużycie spada tylko nieznacznie – do 7 wat. Toner dużej wydajności posiada pojemność 2,5 tys. stron. Oki b401dn toner zapewnia ostre i widoczne na wydruku najdrobniejsze linie.

Oprócz trzech interfejsów posiada pamięć 64 MB, która nie może zostać zwiększona. Wbudowane automatyczne drukowanie dwustronne pozwala zaoszczędzić koszty drukowania. Podajnik papieru na 250 arkuszy .

Kompaktowa obudowa, sprzęt dobrze wykonany w korzystnej cenie. Jakość wydruków w porównaniu do ceny materiałów eksploatacyjnych bardzo dobra. Funkcja oszczędzania, powoduje ograniczenie kosztów eksploatacji urządzenia.

Zamiennik do Oki B401dn toner znajdziesz w naszym sklepie. B401dn czarny toner ma wydajność 2,5 tys. stron (44992402) lub w przypadku nisko wydajnej wersji oki 44992401 starczy na 1,5 tys. stron. Dostępny wkład z tonerem gwarantuje nienaganną współpracą z drukarką, bez sypania, druk silnie wyczerniony z dużą intensywnością. Stosując kartridż laserowy do drukarek należy pomyśleć o specyfice zgrzewania proszku, więc może zajść konieczność zastosowania papierów niż standardowe, które będą z współpracowały bez zarzutu, unikniemy w ten sposób problemów z utrwalaniem przez fuser, ścierania wydruku, czy jego łuszczenia się.