Menu

Oki B431 MB461 MB471 MB491 tonery

Tonery oryginalne oraz zamienniki do drukarek Oki B431d, B431dn, Oki MB461, MB471, Oki MB491, MB491dn. Laserowa kaseta z tonerem Oki 44574902 wysokowydajna, moduł bębna Oki 44574302

Szukamy dobrej prędkość wyjściowej i wysokiej jakość wydruku,  sieci z portem ethernet,  dupleksu do drukowania dwustronnego, bardzo dużego podajnik papieru w standardzie na 350 arkuszy, to pomyślmy o Oki B431dn.

Oki B431dn to prawdziwie czarno-biała drukarka laserowa dla koni roboczych, charakteryzująca się szybką prędkością wyjściową i wysoką jakością druku.  W połączeniu z dodatkowymi funkcjami, takimi jak duża pojemność wejściowa papieru, Oki B431DN jest warty swej ceny.

Szara obudowa Oki B431DN w kształcie pudełka sprawia, że ​​łatwo zgubić ją w stosie innych monochromatycznych drukarek laserowych, ale ta zasługuje na dodatkową uwagę.  Nowoczesne drukarki laserowe z dodatkową funkcją dwustronnego wydruku, bardzo duży podajnik papieru na 350 arkuszy i otwarty port Ethernet, który umożliwia jednoczesne drukowanie wielu użytkownikom – zwykle kosztują ponad 1000 zł, zaś Oki B431DN oferuje wszystkie powyższe funkcje w przystępnej cenie . Oprócz przystępnej ceny, Oki B431DN zapewnia również szybkie wydruki i najwyższą jakość obrazu.  Ta drukarka spełnia i przewyższa nasze oczekiwania dotyczące urządzenia do przetwarzania obrazu małej firmy lub domowego biura i zdobywa nasze uznanie.

Podobnie jak większość monochromatycznych drukarek, nie spodziewaj się, że Oki B431DN będzie powalała swym nadzwyczajnym wygląd – jej matowy szary wzór ma pasować do powszechnie szarej estetyki większości biurowej elektroniki, ale to, czego brakuje w elegancji, nadrabia użytecznością.

W górnej części urządzenia znajdziesz standardową tacę wyjściową z małą plastikową klapką, która . odbiera  wydruki, a także panel sterowania i dwuwierszowy ekran LCD. Do sterowania Oki B431dn zainstalowano dwuwierszowy wyświetlacz LCD.  Pod ekranem zobaczysz kierunkową podkładkę do poruszania się po menu ekranowym, przycisk online, przycisk anulowania i dwie diody LED, które migają, wskazując gotowość lub jeśli są jakieś problemy wymagające twojej uwagi.

Podajnik papieru na 250 arkuszy wysuwa się spod drukarki, z zatrzaskami z każdej strony, które dostosowują się do różnych rozmiarów papieru.  Możesz również zmieścić 100 dodatkowych arkuszy w wielofunkcyjnym podajniku nad główną tacą, zwiększając całkowitą pojemność wejściową do imponującego 350 arkuszy.

Konfiguracja Oki B431DN jest tak prosta, jak otwarcie opakowania, rozpakowanie drukarki, włożenie dołączonej płyty ze sterownikiem i postępowanie zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.  Cały proces zajął mniej niż 10 minut przy użyciu kabla USB (brak w zestawie), ale można go również podłączyć do komputera przy użyciu starszego kabla równoległego (również nie dołączony), a płyta CD ze sterownikami prowadzi również użytkownika przez proces sieciowy .  Oprogramowanie automatycznie wykryje drukarkę i zainstaluje ją w sieci przy użyciu protokołu TCP / IP, dlatego wymagany jest adres IP.  Wreszcie Oki B431DN jest kompatybilna z różnymi systemami operacyjnymi, w tym Windows 7, Vista, XP i starszymi, a także Mac OS 10.3 i nowszymi.

Atrakcyjność Oki B431DN polega na prostej konfiguracji i łatwości obsługi, ale życzymy sobie, aby oprogramowanie było dostarczane z ekranem na ekranie, aby wyświetlać informacje takie jak postęp prac lub poziom tonera.  Mimo to, trudno jest narzekać na drobne szczegóły, gdy Oki zapewnia inne funkcje zwiększające wydajność, takie jak wewnętrzny dupleks, który pozwala zaoszczędzić pieniądze, drukując po obu stronach arkusza papieru.

Oki B431DN jest zdecydowanie najskuteczniejszym z drukarek, które porównaliśmy pod względem prędkości wyjściowej, i jesteśmy pod wrażeniem tego, jak łatwo wyprzedził konkurencję.  Strona produktu Oki reklamuje 40 stron na minutę (ppm), a nasze wyniki testów dla wszystkich trzech kategorii są prawie zgodne z tymi twierdzeniami przy 38,16 ppm dla 10-stronicowego testu prezentacji, 33,3 strony na stronę z grafiką i 33,86 stron na minutę – prosta strona z czarnym tekstem.  Jeśli szybkość zakupu jest Twoim kryterium zakupu, nie szukaj dalej niż Oki B431DN.