Materiały Eksploatacyjne

 

Drum, kartridż tonery

Oferujemy HP drukarek toner, kser toner, faks toner, zespołów imaging unit, bębnów, materiałów eksploatacyjnych i części. Zarówno zamiennik HP, kser HP, toner faks, bębny i materiały eksploatacyjne w niskiej cenie. Nasze towary są zabezpieczane w 100% 60 dniową gwarancja.

Jeśli nie możesz znaleźć podzespołu, którego szukasz, możesz do nas zadzwonić pod numer (692)038-519 w godzinach od 8:00 do 17:00. Nasi przyjaźni pracownicy obsługi klienta chętnie przeszukają naszą bazę danych i pomogą w odpowiedzi na twoje pytania odnośnie HP.

Ograniczenia:
Odniesienia do nazw części HP drukarek, toner kser, toner drukarek, toner faksów, zespołów imaging unit, bębnów i materiałów eksploatacyjnych służą jedynie wskazaniu zgodności materiałów eksploatacyjnych drukarek, fak kser HP. Nie jestśmy w żaden sposób związany lub firmowany przez tych właścicieli praw również ich firmy stowarzyszone, czy dealerów

W ofercie w sklepie sklepie możesz kupić toner zamiennik do drukarek HP, a także bęben do drukarek HP, wykonane wyłącznie z nowych podzespołów, w pełni kompatybilne. Zamienniki niezależnych z drukarkami HP wytwórców, znamionują się bardzo wysoką jakością i  bezawaryjnością. Zamiennik do drukarek HP spełnia wymogi kompatybilności i objęty jest wsparciem gwarancyjnym. Gama tonerów zamienników obejmuje zamiennik do drukarek HP z serii urządzeń oznaczonych symbolami handlowymi: HP LaserJet, HP LaserJet, HP LaserJet Enterprise, HP LaserJet seria CM, HP LaserJet seria CP, HP LaserJet seria M i HP LaserJet seria P. Toner HP zamiennik w celu zagwarantowania ostatecznemu ich użytkownikowi pełnej niezawodności są dodatkowo poddawane testom, w związku z czym jakość tonera zamiennika nie budzi żadnych zastrzeżeń. Zamiennik do HP posiadają kompatybilne komponenty, które nie wpływają w negatywnie na pozostałe elementy mechanizmu urządzenia, jak folie, fuser czy moduły bębnów, chipy do tonerów HP. Zminimalizowano smużenie i brudzenie tonerem, pojawianie się obcych obrazów, zapychanie kanałów na zużyty toner odpadowy, wysypywanie się, jak również jej zanieczyszczenie w okolicach fusera, czy podajnika papieru, co skutkuje plamieniem dokumentów. HP zamiennik toner pozwala otrzymać dokumenty wysycone czernią. Zamiennik do HP posiada nowy chipy zliczający resetujący wkład z tonerem. Moduły bębnów do drukarek są poddane gruntownemu czyszczeniu, wymieniamy bębny światłoczułe do HP i testujemy. Toner zamiennik HP jest doskonałą alternatywą dla użytkowników drukarek.

up
Pokaż pełną wersję witryny
Sklep internetowy Shoper.pl