Materiały Eksploatacyjne

 

Drum, kartridż tonery

Oferujemy Oki drukarek toner, kser toner, faks toner, zespołów imaging unit, bębnów, materiałów eksploatacyjnych i części. Zarówno zamiennik Oki, kser Oki, toner faks, bębny i materiały eksploatacyjne w niskiej cenie. Nasze towary są zabezpieczane w 100% 60 dniową gwarancja.

Jeśli nie możesz znaleźć podzespołu, którego szukasz, możesz do nas zadzwonić pod numer (692)038-519 w godzinach od 8:00 do 17:00. Nasi przyjaźni pracownicy obsługi klienta chętnie przeszukają naszą bazę danych i pomogą w odpowiedzi na twoje pytania odnośnie Oki.

Ograniczenia:
Odniesienia do nazw części Oki drukarek, toner kser, toner drukarek, toner faksów, zespołów imaging unit, bębnów i materiałów eksploatacyjnych służą jedynie wskazaniu zgodności materiałów eksploatacyjnych drukarek, faks, kser Oki. Nie jesteśmy w żaden sposób związany lub firmowany przez tych właścicieli praw również ich firmy stowarzyszone, czy dealerów.

W sprzedaży toner zamiennik do Oki, bęben do Oki i moduły eksploatacyjne do drukarek Oki. Tonery, bębny, moduły bębnów kompatybilne przeznaczone do drukarek Oki seria B, drukarek Oki seria C, urządzeń wielofunkcyjnych, Oki seria C i urządzeń wielofunkcyjnych Oki seria MB. Zastosowanie zaawansowanej technologii regeneracji tonerów Oki w oparciu o komponenty powoduje iż toner zamiennik Oki może z powodzeniem z OEM. Dostępne są zarówno kasety 100% nowe niezależnych wytwórcówpochodzące z recyklingu zużytych pojemników. Towar objęty gwarancją dożywotnią lub dwuletnią. Testy dowodzą jakości stosowanych materiałów nie pochodzących od Oki. Wiele tonerów zamienników posiada w swym składzie chemicznym wosk, dzięki czemu uzyskujemy wydruki z połyskiem zbliżone do oem. Stosując zamiennik toner niesprawdzony możemy uszkodzić mechanizm drukarki lub inne podzespoły. Najczęściej wadliwe wydruki w Oki z uwagi na stopniowe przesypywanie się tonera z tuby do modułu bębna występują z pewnym opóźnieniem w stosunku do zastosowanego tonera: brudzenie wydruków i pozostawianie nieregularnych pionowych czarnych pasków. Przy pojawieniu się krawędziowego smużenia na wydrukach i pewności stosowania tonerów wysokiej jakości, zazwyczaj kończy się żywotność bębna w drukarce. Wątpliwej jakości materiały eksploatacyjne często powodują zacieranie mechanizmów bębna, przedwczesne zużycie transferu i niewspółmiernie wysokie koszty ich naprawy. Każdy z zamienników Oki wyposażony jest jeśli to konieczne w nowy układ zliczający, dzięki czemu mamy możliwość śledzenia zużycia materiałów i gwarancję odblokowania drukarki po wymianie tonera.

up
Pokaż pełną wersję witryny
Sklep internetowy Shoper.pl