Materiały Eksploatacyjne

 

Drum, kartridż tonery

Oferujemy Samsung drukarek toner, kser toner, faks toner, zespołów imaging unit, bębnów, materiałów eksploatacyjnych i części. Zarówno zamiennniki Samsung, kser Samsung, toner faks, bębny i materiały eksploatacyjne w niskiej cenie. Nasze towary są zabezpieczane w 100% 60 dniową gwarancja.

Jeśli nie możesz znaleźć podzespołu, którego szukasz, możesz do nas zadzwonić pod numer (692)038-519 w godzinach od 8:00 do 17:00. Nasi przyjaźni pracownicy obsługi klienta chętnie przeszukają naszą bazę danych i pomogą w odpowiedzi na twoje pytania odnośnie Samsung.

Ograniczenia:
Odniesienia do nazw części Samsung drukarek, toner kser, toner drukarek, toner faksów, zespołów imaging unit, bębnów i materiałów eksploatacyjnych służą jedynie wskazaniu zgodności materiałów eksploatacyjnych drukarek, faks i kser Samsung. Nie jeteśmy w żaden sposób związany lub firmowany przez tych właścicieli praw również ich firmy stowarzyszone, czy dealerów.

Zamiennik Samsung toner mimo iż wykonane przez niezależnych z drukarkami Samsung wytwórców, cechują się ponadprzeciętną jakością druku i bezawaryjnością. Każdy zamiennik toner do Samsung spełnia wymogi kompatybilności dodatkowo objęty jest kompleksowym wsparciem. Gama tonerów zamienników obejmuje zamiennik do drukarek Samsung z serii urządzeń w oznaczonych symbolami handlowymi: Samsung CLP, Samsung CLX, Samsung ML i Samsung SCX. Oferujemy również tonery do drukarek Samsung pochodzące z recyklingu – poddane skrupulatnemu czyszczeniu i wymianie zniszczonych części, które posiada toner do Samsung: bęben opc, czy listwy i chipy tonerów Samsung. W efekcie tych zabiegów toner do Samsung odzyskuje całkowitą sprawność w zakresie wydajności i jakości wydruku. Użyte komponenty w regeneracji tonerów charakteryzują się zaawansowaniem technologicznym. Zminimalizowano smużenie kartek i brudzenie tonerem, pojawianie się obcych obrazów, zapychanie kanałów na zużyty toner odpadowy, wysypywanie się do urządzenia, czy w konsekwencji zaplamienie kartek z dokumentami. Wydruk z drukarek Samsung jest wysycony czernią, nadaje im wysyconą barwę i duży kontrast. Zamiennik do drukarek Samsung posiadają nowe chipy zliczające. Moduły bębnów, drum, bęben są poddane gruntownemu czyszczeniu, wymianie bębna i testom. Zamiennik Samsung toner jest doskonałą alternatywą.

up
Pokaż pełną wersję witryny
Sklep internetowy Shoper.pl